Protože se po internetu už dlouho množí různá maskáčová trička s křiklavě růžovým nápisem napsaným Disney fotnem (a další zrůdnosti k nepřečtení) s naší hláškou, rozhodly jsme se vám zhruba přiblížit, co pro nás naše Princezna znamená. Jsme jen lidi, jsme ženy a podle toho se chováme. Prostě jsme princezny. Ale v dnešním světě je spousta zlých lidí, i hodných vlastně, kterým občas řeknete ty vole. Není to nic zlého, špatně myšleného. Češi to říkají hodně automaticky, něco jako hej kámo. Když už se u nás v dílničce tahle hláška vymyslela, musela pro nás být naprosto vymazlená. Máme rády krásný věci a minimalismus. Tím, že občas nějaká princezna to vole řekne, musí se to ale zpátky dorovnat něčím krásným a vkusným. Jinak by to nefungovalo. My jsme toho názoru, že náš design princezny takový je. Je čistý a milý. Hodně lidí nám psalo, že by chtělo nápis v růžové barvě s korunkou. Jenže to nejde. Nám se to nelíbí, vypadá to pro nás levně a vůbec to neodpovídá tý úplně první myšlence ©Jsem princezna! Vole. Hodně lidí se ptá, proč jsme si na tuhle hlášku neudělaly ochrannou známku. My jsme chtěly, ale prý je taková hláška v rozporu se slušným chováním a hlavně etikou, takže to registrovat nelze. Jsme rebelové! Každopádně na Princeznu máme autorské právo. To, že některé české e-shopy naši hlášku prodávají na velmi nekvalitních tričkách s velmi nevkusných designem (nebo dokonce i naším designem!) je pouze ubohá továrna na prachy. Továrna na prachy, která na FB blokuje všechny, kteří jim napíšou, že to okopírované od nás a že nepochopili Princeznin smysl. Takže tak.

Vkus. Minimalismus. A hezký ten vtip.

Který různými fejky těchto triček úplně ztrácí na smyslu. To nás mrzí. Původní koncept byl fakt dokonalej. Pokud jste hrdými majitelkami triček od nás, gratulujeme a děkujeme! Jak už jsme kdysi zmínily v rozhovoru pro Generaci21, my milujeme teorii Austina Kleona Kraď jako umělec. I náš další roztomilý produkt, který připravujeme a každým dnem by se měl objevit na Číče je inspirován jednou věcí, která koluje po zahraničních internetech. Daly jsme tomu zase minimalismus a kvalitu. Ale krást cizí nápad a ještě ho prznit? Takhle? Takovým způsobem? Nevíme, jestli je horší to, že to někdo udělal nebo to, že si to najde fanoušky. A taky nevíme, jestli to je horší zprznit nebo úplně, ale úplně okopírovat a dát si pod to svůj brand. Moc hezky to pán nadyzajnoval<3

O tomto diskutuje “O naší autorské hlášce ©Jsem princezna! Vole.

  1. Klara Lastovkova napsal:

    Dobry den, jsem hrda majitelka cerneho funkcniho trika Jsem princezna… a nekolik techto trik jsem take rozdala k narozeninam svym kamaradkam. A ted jsem utrpela sok, ze funkcni trika konci? Muzu se zeptat, jestli bude nejaka nahrada? Moc dekuji za zpravu.

    • Natalia napsal:

      Dobrý den, momentálně se sportovními tričky na nějakou chvíli končíme, chceme je nahradit tričkem NUTNÝ ZLO. :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *