Protože se po internetu už dlouho množí různá maskáčová trička s křiklavě růžovým nápisem napsaným Disney fotnem (a další zrůdnosti k nepřečtení) s naší hláškou, rozhodly jsme se vám zhruba přiblížit, co pro nás naše Princezna znamená.

Jsme jen lidi, jsme ženy a podle toho se chováme. Prostě jsme princezny. Ale v dnešním světě je spousta zlých lidí, i hodných vlastně, kterým občas řeknete ty vole.

Není to nic zlého, špatně myšleného. Češi to říkají hodně automaticky, něco jako hej kámo.

Když už se u nás v dílničce tahle hláška vymyslela, musela pro nás být naprosto vymazlená. Máme rády krásný věci a minimalismus. Tím, že občas nějaká princezna to vole řekne, musí se to ale zpátky dorovnat něčím krásným a vkusným. Jinak by to nefungovalo.

My jsme toho názoru, že náš design princezny takový je. Je čistý a milý. Hodně lidí nám psalo, že by chtělo nápis v růžové barvě s korunkou. Jenže to nejde. Nám se to nelíbí, vypadá to pro nás levně a vůbec to neodpovídá tý úplně první myšlence “Jsem princezna! Vole.

Hodně lidí se ptá, proč jsme si na tuhle hlášku kdysi neudělaly COPYRIGHT. My jsme chtěly, ale prý je taková hláška v rozporu se slušným chováním a hlavně etikou, takže to registrovat nelze. Jsme rebelové!

Takže tak.

Vkus. Minimalismus. A hezký ten vtip.

Který různými fejky těchto triček úplně ztrácí na smyslu. To nás mrzí. Původní koncept byl fakt dokonalej. Pokud jste hrdými majitelkami triček od nás, gratulujeme a děkujeme!

Jak už jsme zmínily v rozhovoru pro Gerenarci21, my milujeme teorii Austina KleonaKraď jako umělec.” I náš další roztomilý produkt, který připravujeme a každým dnem by se měl objevit na Číče je inspirován jednou věcí, která koluje po zahraničních internetech. Daly jsme tomu zase minimalismus a kvalitu.

Ale krást cizí nápad a ještě ho prznit? Takhle? Takovým způsobem? Nevíme, jestli je horší to, že to někdo udělal nebo to, že si to najde fanoušky. A taky nevíme, jestli to je horší zprznit nebo úplně, ale úplně okopírovat a dát si pod to svůj brand.

Moc hezky to pán nadyzajnoval<3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *