Fakt. Bylo to prostě ze srandy. A teď si všichni myslej, že jsme útulek. A je to dost SEO unfriendly.

Všechny chodíme normálně do práce na full time, některý z nás mají ještě vedlejší joby. Jo, do toho všeho děláme Číču z lásky. Dodnes chodíme s balíčky samy na poštu s taškou v ruce, nejezdí k nám žádnej kurýr nic vyzvedávat. Všechno si děláme samy. Web, grafiku, produkty, copy, marketing. Přečtěte si víc o tom, jak hrozný byly začátky.

Kdo za Číčou stojí a kdo co dělá?

bg_image

Lucie Medová
Co-owner, web

Pro Lu alias Cassidy Číča znamená možnost seberealizace a zároveň způsob, jak nakopnout lidi, se kterýma by se jí jinak třeba nepodařilo setkat. A taky příležitost, jak se i přes alergii, která jí běžně nedovolí přiblížit se ke kočce blíž než na pár metrů, moct s jednou ňuchňat kdykoli se jí zamane. Z Prahy utekla na ves blíž k lesům a horám a těmhle věcem.

bg_image

Natalia Nellis
Co-owner, marketing a copy

O Nat nic vědět nechcete, fakt.

bg_image

Janča
Balení & logistika

Janča je v našem týmu od léta 2021, kdy vystřídala Lindu, která u nás pracovala strašně moc let, ale potřebovala se posunout dál. Janča má doma taky kocoura, bez něj by to nešlo. Ale má ráda všechny kočky! To ona vám precizně balí a posílá všechny ty balíčky s růžovým hedvábným papírem a záložkama a ještě to fakt dělá upřímně ráda. A v neposlední řadě miluje dlouhý procházky, protože bydlí na krásným místě kousek od lesa.

bg_image

JB
Ajťák

JB se na nás vybod, protože měl hodně práce. Ale pak se zase vrátil. Tento návrat ztraceného syna jsme všichni oslavili snížením jeho hodinový mzdy na Číče, takže si teď můžeme vesele říkat, co všechno a pořád chceme. No není to báječný? JB rád jí pizzu a všechna další jídla, která mu škodí. Taky pořád paří hry a celý jaro prokejchá kvůli alergii na pyl.