Jsme dvě úplně obyčejný holky, který baví hodně věcí. Obě máme rády design, cestování a dobrý jídlo. Číču v kleci jsme založily proto, abychom se mohly vyřádit na vlastní grafice a hláškách. Netušily jsme, že se náš malý e-shop stane tak oblíbeným! Všem vám moc děkujeme za podporu :)

Všechny naše plakáty jsou vytištěny kvalitním digitálním tiskem na matný křídový papír s vrstvou matného lamina pro zajištění perfektního a stálého výsledku. Každý plakát je originál a od každého máme určitý počet kusů, proto je možné, že pokud se nějaký plakát vyprodá, už se na Číče znovu neobjeví. Přečtěte si více o našich plakátech.

Kdo za Číčou stojí a kdo co dělá?

Lucie
Spoluzakladatelka a grafik

Pro Lucii alias Cassidy Číča znamená možnost seberealizace a zároveň způsob, jak nakopnout lidi, se kterýma by se jí jinak třeba nepodařilo setkat. A taky příležitost, jak se i přes alergii, která jí běžně nedovolí přiblížit se ke kočce blíž než na pár metrů, moct s jednou ňuchňat kdykoli se jí zamane. Krom toho, že je autorkou poloviny plakátů, stojí za naším webem, řeší nutnou administrativu a finance a nejčastěji to bude ona, kdo vám odpoví na e-mail. Momentálně po dlouhé době zase v ČR.

Natalia Nellis
Spoluzakladatelka a online

Nat je takovej ten klasickej umělec. Depresema trpící, na antidepresivech, co svoje problémy řeší alkoholem (přestala!) a cigaretama a zavřením se do místnosti bez světla, kde několik dní nekomunikuje se světem, pak najednou vyleze a má dobrý nápady. Splnil se jí sen a už přes rok bydlí konečně v Praze.

Linda
Logistika

Linda je úplně nový člen týmu a od ledna 2017 balí roztomilý Číčí balíčky, má na starost celý sklad a chození s balíčky na poštu. Má doma malýho pejska, kterýho chodí venčit, takže ve vážných případech si můžete zásilku vyzvednout i osobně, pokud se s Lindou dohodnete :)

JB
Ajťák a ozdoba

JB se soustředí na to, aby celej web fungoval přesně, jak má a nikde se nevyskytly žádný chyby. Má nutkání dělat vlastní dokonalý pluginy a pořád kouří. Vždycky, když něco přestane fungovat, tak to během chvíle opraví a vy si můžete vesele dál prohlížet plakáty a trička!