Fakt. Bylo to prostě ze srandy. A teď si všichni myslej, že jsme útulek. A je to dost SEO unfriendly.

Všechny chodíme normálně do práce na full time, některý z nás mají ještě vedlejší joby. Jo, do toho všeho děláme Číču z lásky. Dodnes chodíme s balíčky samy na poštu s taškou v ruce, nejezdí k nám žádnej kurýr nic vyzvedávat. Všechno si děláme samy. Web, grafiku, produkty, copy, marketing. Přečtěte si víc o tom, jak hrozný byly začátky.

Kdo za Číčou stojí a kdo co dělá?

bg_image

Lucie Medová
Co-owner, web

Pro Lu alias Cassidy Číča znamená možnost seberealizace a zároveň způsob, jak nakopnout lidi, se kterýma by se jí jinak třeba nepodařilo setkat. A taky příležitost, jak se i přes alergii, která jí běžně nedovolí přiblížit se ke kočce blíž než na pár metrů, moct s jednou ňuchňat kdykoli se jí zamane. Z Prahy utekla na ves blíž k lesům a horám a těmhle věcem.

bg_image

Natalia Nellis
Co-owner, marketing a copy

Nat byla, je a vždycky bude takovej ten klasickej umělec. Depresema trpící, na antidepresivech, co svoje problémy řeší alkoholem a cigaretama (přestala!) a zavřením se do místnosti bez světla, kam se mimochodem předloni i navždy nastěhovala, kde několik dní nekomunikuje se světem, pak najednou vyleze a má strašně dobrý nápady. Má doma sphynxe Alexe Turnera, orientálku Kjartana Sveinssona a pár sklípkanů.

bg_image

Linda
Logistika

Linda vám balí balíčky od ledna 2017 a má všechny plakáty, trička a další věci doma pod postelí a ve skříni. To ona s nima chodí 2× týdně na poštu a do Zásilkovny. Ona vám balí trička do toho božího růžovýho hedvábnýho papíru. Ano, je to Linda, kdo musí před Vánocemi čelit všem objednávkám. Má doma malýho rozkošnýho pejska, kterej vypadá jako liška!

bg_image

JB
Ajťák

JB se na nás vybod, protože měl hodně práce. Ale pak se zase vrátil. Tento návrat ztraceného syna jsme všichni oslavili snížením jeho hodinový mzdy na Číče, takže si teď můžeme vesele říkat, co všechno a pořád chceme. No není to báječný? JB rád jí pizzu a všechna další jídla, která mu škodí. Taky pořád paří hry a celý jaro prokejchá kvůli alergii na pyl.