Tak jsme se konečně dočkaly! Když jsme se loni před Vánocema hlásily na Dyzajn market poprvý, byly jsme 18 tisíc kilometrů daleko a všechno jsme musely řídit na dálku. Zachránila nás tehdejší stážistka Káťa s kamarádkou, který všechno perfektně ošéfovaly a dávaly to od rána do večera v mrazu, sněhu a zkáze.

A letos na skoropodzim jsme byly na řadě my! Vzaly jsme si na pomoc Daliu a Adélku, o kterých si můžete přečíst v sekci o Číče. Občas jsme donutily i kluky, aby se šli postavit za stánek a snažili se. A oni se fakt snažili!

Bohužel na Dyzajn marketu vždycky bylo, je a asi i bude málo místa, a tak musíte vyjít se svými sousedy. Protože to ale paní vedle nás nechtěla a asi ani nedokázala pochopit, zablokovala nám druhej den cestu ven. Po krátkým rozhovoru, že jsme si prostě všichni rovní prodávající svýho zboží a kvůli tomu málu místa si musíme jako lidi pomáhat, respektovat se a ty dva dny to prostě vydržet, jsme se průchodu ven stejně nedočkaly, a tak jsme se všechny podívaly na náš plakát Hlavně se z toho neposrat, nad kterým si jedna z nás, trpící Crohnovou nemocí, jen tiše povzdechla, daly si Redbull a stánek přelétávaly.

Lidi, kterým se naše plakáty líbily, byli super. S hodně lidma jsme si hezky popovídaly, vysvětlily jim náš záměr motivovat lidi, ukázaly jsme jim kvalitu plakátů a taky jsme se od jednoho pána dozvěděly, že jsme „zasraný feministky“ :) Začal nám říkat, že máme všechny plakáty jenom pro ženy a že nechápe, proč nemáme něco ve stylu „Jsem tvůj princ“. Takový osočení se nám vůbec nelíbilo a začaly jsme jmenovat všechny plakáty hodící se spíš na muže, ale pán o tom nechtěl vůbec slyšet a naštvaně odešel.

Jako překvapení víkendu jsme donesly první trička s princeznou. Bylo jich jenom 10 a měla takovej úspěch, že už máme ve výrobě dalších 30. Rozhodly jsme se je ale trochu víc personalizovat Číče jako značce, takže budou maličko rozdílná, než ty pilotní. Těšte se na ně! Budeme o nich informovat na našem Facebooku, jako informujeme o všem ostatním.

Děkujeme za vaši přízeň i nepřízeň, ženete nás dopředu a to my potřebujem!

28-9-blog-odyzajnmarketu

O tomto diskutuje “Jak jsme se na Dyzajn marketu dozvěděly, že jsme zasraný feministky

  1. Zuza napsal:

    Dámy, jste skvělé! Váš článek, přístup i životní nadhled mě dneska naprosto dostal. Poprvé jsem zabrousila na váš eshop a poprvé po dlouhé době jsem si přečetla vtipný článek s nadsázkou. Teď můžu říct – já vás prostě žeru! :-) A děkuju!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *