Ač v dnešní době youtuberů, instagramerů a jiných influencerů se pět tisíc může zdát jako zanedbatelný počet, my to nechápeme. Na podzim jsme byly vytřeštěný už za čtyři tisíce! A teď? Pět? Fakt se to stalo. Poděkovaly jsme vám už na našem Facebooku, ale chtěly jsme vám dát mimořádně víc fotek, tak jsme se rozhodly je dát sem.

Kromě teda toho, že fakt děkujeme, jsme to oslavily. To jste mohli vidět v pátek večer na našem Instagramu v Instastories :D My stories ve většině případů neděláme, něco se objeví sem tam za půl roku, ale v pátek jste mohli vidět 3 přiopilé příspěvky hned za sebou.

Přemýšlely jsme, co vám za to dáme a dospěly jsme k tomu, že nejoblíbenější a nejvíc využívanou odměnou je vždycky poštovný zdarma.

Ten tajnej kód na poštovný zdarma zní „5K“ a dá se uplatnit dnes a zítra při nákupu nad 200 Kč!

Nezapomeňte prosím, že má Linda tenhle týden dovču a všechny balíčky vám pošle až příští pondělí.


Cesta z Prahy do Krkonoš byla s balónky v autě víc, než veselá. Chtěly uletět pokaždý, když Nat otevřela dvěře nebo kufr, kam je dala následně! „Nepojedem na vejlet? Třeba na Medvědíně jsem nebyla ještě!“ „Já taky ne. Vezmem nahoru balónky?!“ 


Vzaly jsme je na výlet :) I přesto, že jsme už dávno měly vyfocenou oficiální 5k fotku! :)


Nevíme, jestli víte, jak tyhle balónky fungují, ale nahoře na hoře, kde je vítr, tak rozhodně nefungují


Takže takhle to už bylo lepší.


A takhle taky :)

V minulém článku se vám hrozně líbilo, co se stalo s balonky po focení. No, letos bude mít radost kocour, kterej je nejvíc otravnej kocour na světě a tak je dostane na hraní :)

O tomto diskutuje “Číča v kleci | Panebože! Má nás rádo 5000 lidí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *