A my vám z vlastních zkušeností hnedka řekneme proč. Když vám odesíláme balíček, většinou ho pošta doručí druhý, anebo ten další den, za což jsme rády, protože to nám přijde opravdu rychlý a skvělý. Někdy se bohužel stane, že balíček je na cestě déle. Sice to není často, ale teďka před Vánoci, kdy je všechno strašně hektický, se to může stát s větší pravděpodobností.

Pan Lukáš Novotný letos doporučuje objednat si dárky nejpozději do 17. prosince, s čímž naprosto souhlasíme. 17. prosince je čtvrtek a pokud platíte bankovním převodem, nemusí se úplně vždycky povést, že se platba přičte druhý den, tedy v pátek. A potom nás čeká krásnej adventní víkend, kdy budeme pravděpodobně ještě uklízet a píct poslední věci. Platba pravděpodobně přijde na náš účet v pondělí 21. prosince během dne, ale my chodíme s balíčkama ráno. Takže pokud nám vaše platba dorazila v pátek, tak gratulujeme a váš plakát, tričko nebo kryt na mobil bude na cestě už od pondělka od rána a všichni budeme doufat, že do středy dorazí! Pokud ale nebudete mít takový štěstí a platba dorazí déle, budeme se ještě ze všech sil balíček odeslat v úterý ráno a vy budete muset neskutečně doufat, že poště bude stačit ten jeden den na doručení, což teda popravdě před Vánocema… no, nevěříme tomu.

Co z toho vyplývá? Objednejte si poslední vánoční dárky dřív, než 17. prosince. Nejlíp hned! Nebudete pak tak nervózní! My vás jako dvě lidské bytosti prosíme, abyste si vaše vánoční dárky, které chcete koupit u nás, objednali tenhle týden a co se týká triček, který budou naskladněný až o víkendu, tak opravdu v první polovině příštího týdne.

Budeme se snažit jak dva draci, fakt. Budeme možná lítat i bez Redbullů a možná nám ukápne i slza! Ještě v úterý ráno před Vánocema půjdeme odeslat poslední balíčky, ale jak jsme psaly výše… hodně štěstí!

Děkujeme! A neodkládejte vánoční online nákupy!

Číče

vanocni_balicky_blog1Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *