I když se snažíme omezovat čas strávený s mobilem v ruce (třeba jako se po probuzení nejdřív trochu rozkoukat, než začneme kontrolovat maily), nedá se popřít, že některý appky fakt dokážou usnadnit život. A nebo aspoň pobavit. Tady jsou tipy na tři naše oblíbený:

1) Settle up

Jedna z našich naprosto nejoblíbenějších aplikací světa! Dokonalý usnadňovač života. Používáme ji, když jsme s partou na dovolený a nechce se nám vzhledem k hladině alkoholu v naší krvi počítat moc do hloubky. A většinou potřebujeme počítat proto, že jeden platí tenhle nákup, druhej platil zase kemp a třetí piva, to známe všichni. Tenhle „dlužníček“ nakonec všechno tak krásně shrne, že v tom absolutně není bordel a vy víte, kolik komu dát peněz a nebo ještě líp, kolik kdo má dát vám. A jako příjemnej bonus – tuhle appku vymysleli Češi. Hoši, děkujeme!

2) Star Chart

Letní noci doslova vybízejí k pozorování hvězd. Nestačí vám hvězdy a chcete si na chvíli zahrát na astrology i bez teleskopu? Zabijte romantiku telefonem v ruce a zamiřte na hvězdnou oblohu se zapnutou aplikací Star Chart, která vám prozradí, jaká souhvězdí máte přímo nad hlavou.

3) Timehop

Pokud nejste schopní nevzít hned po probuzení mobil do ruky, začněte aspoň kliknutím na tuhle appku. Ukáže vám fotky a statusy se sociálních sítí, který jste zaznamenali přesně před rokem, dvěma, třema… Připomenete si tak okamžiky, na který jste už skoro zapomněli, a navíc třeba taky zjistíte, jak moc jste se od té doby posunuli.

Jaká appka je za vás ta nej? A za jak dlouho od probuzení se poprvý kouknete na svuj mobil? Dejte nám vědět v komentářích!

O tomto diskutuje “3 appky, který nám nesmí v mobilu chybět

 1. Michelle napsal:

  Dík za tipy! :-) Ty moje tady:

  Headspace – appka na meditaci
  Spendee – sledování financí
  Rain, rain – nejlepší zvuky (převážně deště a bouřky) k relaxaci nebo usínání
  YOU app – aplikace Jamieho Olivera s takovýma denníma actions zaměřenýma na lepší životní styl (boží věc)

  Mějte se pěkně holky!

  M.

 2. moniskka napsal:

  Tak ty hvezdy stahuju hned! Kolikrat jsem takhle stala a premyslela, co asi vsechno vidim …. A znam a najdu jen velky vuz :D Ja zadny specialni aplikace, ktery byste neznaly asi nemam :-/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *