Červenec byl pro Číču velkej – spustily jsme novej web, začaly spřádat plány na podzim a část týmu se přesunula z jednoho kontinentu na jinej. A taky se nám nastřádalo pár věcí, který nás během měsíce zaujaly a o který se s váma chceme podělit.

A mimochodem, na konci článku na vás čeká překvapení!

Na čtení

Do mobilu

Spoléháte na to, že se na dovolený domluvíte anglicky? No, asi jo. Ale stejně není nad to, umět si třeba objednat kafe v místním jazyce. My jsme si oblíbily appku Duolingo, která vám celkem nenásilně do hlavy dostane slovíčka i gramatiku a vy přitom budete mít pocit, že si jen tak hrajete.

Do sluchátek

Co děláte po cestě do a z práce? Hlavně ráno je kolikrát těžký soustředit se třeba na knížku a proto člověk radši zapne playlist na Spotify a ještě si trochu pospí. I když to určitě není špatná varianta, hledaly jsme něco, co by ten čas strávený na cestě trochu zužitkovalo. A našly jsme podcasty.

Jsou jich snad miliony – od různých vzdělávacích a seberozvojových, přes zábavné a komediální až po společenské, zabývající se i vážnějšími tématy. Pokud ještě nemáte nějaký svůj oblíbený, začněte třeba s This American Life. Doporučujeme epizody:

Asi jste si už všimli, že TAL je podcast v angličtině. Ale nechceme slyšet žádný výmluvy, zkuste to a uvidíte, že budete rozumět víc, než si myslíte!

3, 2, 1… Překvapení

cica-v-kleci-zmizet-tapeta-mobil2Spousta z vás nám psala, že byste si chtěli naše plakáty dát jako tapetu do mobilu. A tak jsme si řekly proč ne. Čas od času se tu objeví jeden z našich plakátů upravený do formy tapety v kvalitním rozlišení a dnes začínáme se Zmizet.

Stáhněte si tapetu na mobil Zmizet

O tomto diskutuje “Číčotipy: Co nás bavilo v červenci

    • Natalia napsal:

      Clarky, moc děkujeme. Už pomaličku připravujeme další, aby byla na podzim zas nějaká změna :)

      Za Číču, Nat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *