Když vás dostihne letní únava, nikdy to není dobrý. Ať už kvůli vysokým teplotám nebo klasickýmu přepracování. Obě pracujeme celý den na svých počítačích, ať už doma nebo v kanceláři a naučily jsme se proti ní bojovat. Začátky byly těžký, ale přišly jsme na pár věcí, který nám vždycky pomůžou. Nebo alespoň jedna z nich. A protože si myslíme, že by mohly pomoci i vám, milerády se o ně podělíme.

 • Svěží studené ovoce a zelenina
  Berte si s sebou do práce (nebo mějte doma v lednici) vychlazené ovoce a zeleninu. Nám se osvědčila zejména okurka, která je sama o sobě prostě svěží a také borůvky, které obsahují spoustu antioxidantů. Dobrý je mít taky hodně citronů, který si mačkáme do ledový vody.
 • Krátká masáž šíje
  Kterou si zvládnete udělat sami a stačí jen 3 minuty. Nezapomeňte se před masáží ještě na minutu protáhnout. Zvolna nakloňte hlavu na každou stranu, můžete si pomoci i rukou, ale nepřehánějte to, protože byste si mohli spíš ublížit.
 • Dejte si na chvíli nohy nahoru
  Pokud máte možnost, zkuste chvíli pracovat s nohama nahoře. Odpočinou si a vy se budete za chvilku cítit mnohem lépe.
 • Musíte mít kávu? Tak zkuste slabší, ledovou a hlavně bez zbytečných cukrů!
  No jo. Taky to známe. Taky ji musíme mít. A ne jen jednu denně. Jenže sehnat v České republice klasickou ledovou kávu bez šlehačky a zmrzliny je docela challenge. Zkuste se proto zeptat obsluhy ve vaší oblíbené kavárně, jestli je ochotna udělat klasické ledové Americano. Nám zatím bylo vyhověno.
 • Svěží, anebo radši žádná vůně
  V létě zapomeňte na těžké parfémy. A nebo parfémy vůbec. Ulehčíte život nejen sobě, ale i ostatním, kteří s vámi sdílí kaneclář nebo jedou v metru či autobuse. Pokud byste ale bez vůně nepřežili, co takhle zkusit lehké tělové spreje, které obsahují více vody, než alkoholu? Stačí do internetového vyhledávače zadat tělový sprej. Budete koukat, kolik se jich na vás najednou vyvalí :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *