Už je to tak. Velký boom gymsacků, no prostě vaků na záda je i u nás a my jsme nedávno viděly, že ho na sobě měl i nějaký děda. A cyklista. A my, protože to je strašně jednoduchá a praktická věc, do který naházíte věci a jdete. A to chcete. Protože zase víc princezen pochopilo, že vlastnit nějakou originální věc s hláškou „Jsem princezna! Vole.“ je prostě dobrý, přemýšlely jsme, čím jim udělat letní radosti. A nakonec jsme si řekly, že růžový vaky na záda jsou prostě povinnost.

Číča v kleci | Vak Jsem princezna, vole ORIGINÁL

Jsou lehký, superskladný a zároveň hodně pevný. Vyrobené ze 100% bavlny a hodně potěšující věc je i jejich rozměr, který je ten větší standardní. 37 cm × 47 cm, takže se do něj vejdou i sešity, knížky a Natále se tam o víkendu vešla i bunda a její obří peněženka, která je větší, než kabelka :)

Hodně se nám líbí i provedení provázků, který vypadají jako lano, ale přitom jsou princezně jemný. Černý vaky jsme zatím nedělaly, ale chystáme se na ně. Vidíme to spíš ale na takovou pre-podzimní kolekci, tak snad se nebudete zlobit.

Ještě neodebíráte náš Číčí newsletter? Měli byste!^^


Vaše Číča v kleci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *