Už jste utratili všechny svoje peníze za letní festivaly, na kterých jste byli v červenci a za vychlazený cidery na Náplavce? My taky. A tak je čas najít něco, co se dá dělat v Praze zadarmo a nebo za minimální poplatek, nejlépe za ten, který jde na dobrou věc.

Našly jsme pár tipů, který by se vám mohly líbit.

KINOBUS
(web)
Kinobus je projekt Dopravního podniku, který jede už devátým rokem. Jedná se o bezplatné promítání filmů, jejichž program najdete na výše uvedené stránce. V autobuse je sbírková pokladnička, do které můžete, ale nemusíte přispět. Vybrané peníze jdou na děti. Promítá se i dokonalej film Whiplash!

HRAČKÁRNA HAMLEYS
(web)
Nedávno se v České republice otevřelo populární hračkářství Hamleys, kde si můžete zdarma vyzkoušet všechny hračky, které nabízejí. My jsme tam už byly a můžeme potvrdit, že toto hračkářství není pouze pro děti :) Kromě toho, že jsme byly na Benátském kolotoči, tak jsme se namočily i ve vodních hrách. A by the way, jak jsme mluvily o tom, že došly peníze… pamatujete, ne? Tak Hamleys nabírá.

recykLES
(web)
K informacím o volném vstupu se musí člověk trošku prohrabat, ale to chcete. Zeleň všude. My obě jsme velké příznivkyně lesů, přírody, zeleně, recyklování a všeho, co by mohlo zachránit tuhle planetu. Prožijete cestu lesními světy, uslyšíte praskat lesní semínka, která padají na zem, ucítíte tajemný síly přírody, ze kterých získáte novou energii do všedního života :)

PODZIMNÍ BLEŠÁK VE FABRICE
(web)
Tohle je tip je pro ty, kterým teda ještě něco zbylo. 18. září od 12:00 do 17:00 si můžete jít pohrabat na blešák ve fabrice. Dvorek bude otevřen také. Uvidíme se tam?

O tomto diskutuje “Co se dá dělat v Praze zadarmo?

  1. Zpětný odkaz: Na vlnách pátku | Wish. Hope. Life.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *