Podzimní inspirace není nikdy dost a protože jsme v poslední době narazily na pár videí, o kterých jsme si říkaly, že by vám mohly zpříjemnit většinou pochmurný listopadový dny, podělíme se o ně :)

Školní pololetí a semestry se nám přehouply do druhý poloviny a začíná to být pořádně náročný. Učení a vypisování si z různých materiálů je teď u většiny studentů skoro na denním pořádku. Zkoušeli už jste skečnouting? Za nás má velký ANO! Víc vám prozradí průkopník téhle metody, Mike Rohde. Video je sice v angličtině, ale Mike na nás, nerodilý angličtináře, bere při vyjadřování ohledy a kluci z Digitu nám pro jistotu přichystali i titulky.

Možná se vám stává, že ačkoli hudbu milujete, když se potřebujete vážně vážně vážně na něco soustředit, kvůli slovům písniček se jednoduše nedokážete koncetrovat. Stopy jako tahle to spolehlivě vyřeší! Když se k tomu trochu projdete po pokoji nebo kanceláři a párkrát zhluboka nadechnete, uvidíte, že vám pomůže i uklidnit stresový pocity. A má přes tři hodiny, takže než dohraje, spolehlivě byste měli zvládnout, co potřebujete. Navíc mi vždycky připomene toulání se po chrámových zahradách v Japonsku. Kdo si tam chce alespoň v hlavě utýct taky?

Psycholožka Amy Cuddy má obrovskou pravdu, když říká, že naše řeč těla nemá vliv jen na to, jak nás vnímají ostatní, ale hodně ovlivňuje i jak se cítíme sami. Tak si poslechněte, jak si můžete instantně zvednout sebevědomí! (A kdo při čtení narovnal záda? Lucie se hlásí.)

Čas letí jako blázen a už to je dva a půl měsíce, co jsme se s Nat vrátily po téměř roce na cestách, abychom nějakou dobu pobyly v rodné hroudě. A co vám budem’ povídat, tak trochu se nám už oběma zase zapalujou kecky. Poslední z videí není novinka, ale upřímně – atmosféra, kterou David Falloci a Jonathan Wallace dokázali zachytit v tomhle sestřihu, se nám nikdy nepřejí. Proč to s náma muži nemají jednoduchý?

Máte pro nás na oplátku tipy na další videa, který bysme si určitě neměly nechat utýct?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *