Nat strávila celý letošní léto v Americe, konkrétně ve městě Provincetown. Když si o tomhle městě přečtete nějaký články, tak zjistíte, že to je město jak z jiný planety. Nicméně to je taky město všech umělců, básníků a všech kreativních hlav. V tomhle městě je všechno jeden velkej originál a obří řetězce (no, vlastně všechny řetězce) tam mají vstup zakázán. A protože ona už o Bipolárním medvědoj přemejšlela dlouho, tak se tam v létě konečně narodil.

01_official_logo_natalianellis_sekce_whaticandoforyou

Je trochu zvláštní. Možná se to všechno stalo prostě tím, že byl hnedka nazván bipolárním a tak se jím prostě stal. Když ho Nat dokončila, chodila s ním mezi různý lidi a ptala se jich, co si myslí o jeho uspořádání, když jsou dva plakáty vedle sebe. Jestli se jim zdá lepší, že mají hlavy u sebe a nebo jestli se jim víc líbí, pokud jdou od sebe.

Najednou se strhla docela velká diskuze. Někomu totiž tak strašně vadilo, že jdou od sebe, že se na to nemohli dívat a odvraceli hlavy pryč. Že je to prý až extrémně nepříjemný. Naopak, když je měli u sebe, tak se jim to zdálo uklidňující, příjemný a měli pocit, že se na ně chtějí dívat fakt dlouho. Že prý, když si je takhle pověsí doma, tak tam budou mít úplnou harmonii a pořádek.

Jenže! Najednou se objevilo několik jedinců, kteří měli ty samé pocity, ale naopak! Nelíbili se jim medvědi hlavou k sobě a byli zásadně pro, aby byli hlavama od sebe, protože je to nějakým způsobem naplňuje mnohem víc.

Každopádně to splnilo svůj účel. Bipolární medvěd v sobě něco má. Nat do něj dala hodně ze sebe.

A doma nad postelí je má hlavou k sobě.

Ale chápete, že je jenom jeden, žejo?

work_bipolarbear_by_natalia_nellis_cica_v_kleci1

Facebooková stránka medvěda, za všechny lajky a odběry bude neskutečně ráda. Ona totiž, že nemá srdce, jenom vypadá :)

work_bipolarbear_by_natalia_nellis_cica_v_kleci3

KOUPIT PLAKÁT(Y) MŮŽETE TADY.

O tomto diskutuje “Nat představuje svýho Bipolárního medvěda!

  1. Zpětný odkaz: Check Czech Fashion » Bipolarbear / #fridaytip

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *