No dobře… nadpis je trošku přehnanej, ale fakt jenom trošku, protože když jsme kdysi dávno bydlely ve Velké Británii, zjistily jsme, že si Britové dávají papírové kartičky úplně ke všemu! Celý ostrov je pokrytý obchody s papírovými přáníčky v nehorázném množství všech (nepochopitelných) druhů. A oni ty kartičky milujou. Srdcem. A my jsme začaly taky :)

Happy Birthday, Merry Christmas, Thank you, New Home, New School, Graduation, Get well soon, Goodbye
… Mom, Dad, Son, Daughter, Grandma, Auntie, Neighbour, Boss, Friend, Dog, Cat, Malej Bobe, Velkej Bobe…

Stejně jako u nás v České republice jsme většinou nemohly najít takové to naše, kde nejsou kytky ve váze na bílým pozadí a zlatý nápis fakt ošklivým fontem. Většinou jsme vsadily na Urban Outfitters, kde měli snad i Fuck You. A to chceš.

Někdy nám ty kartičky chybí. Člověk si je píchne na nástěnku nebo nalepí do scrapbooku a po letech se může zasmát nebo si pobrečet nad vším, co do toho napsal ten, kdo přáníčko dával. A tak jsme se rozhodly, že tato přáníčka zavedeme trochu i u nás. Minimálně si je můžeme dávat mezi sebou :) Začaly jsme kolekcí Přání od asociála, ale už se dělají a dokonce i malují nějaké další!

© Číča v kleci | Přání od asociála | SADA 3

Přání vám přijde i s přírodní obálkou. Obojí není dále nijak zabalené v plastu, ani v celofánu. Vnitřek kartiček je prázdný. Můžete psát, kreslit nebo i malovat dle vaší libosti a klidně nám to pak můžete ukázat! Sledujeme všechno, co se hne s označením @cicavkleci a #cicavkleci.

Tak ať udělají co největší radost!

Lucie a Natalia

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *