Přísaháme, že se snažíme! Balíme jak draci a na poštu se v tomhle období chodí fakt denně. Pokud se vám zdá, že byste svůj Číčí balíček už měli dávno mít, napište nám o podací číslo zásilky a trackujte ho na tomto webu.

Od zítra posíláme automaticky všem i podací číslo zásilky. Nepřijde vám hnedka s potvrzením objednávky, ale do 48 hodin zvlášť. Kde se balíček nachází pak najdete také na téhle stránce.

Do Dyzajn Marketu si myslíme, že vám balíčky přijdou na 100 %. Minimálně budou uložené na poště. Bohužel od pondělí 18. prosince 2017 si myslíme, že už to 100% není. Přesto budeme chodit každý den na poštu! Někdy nás překvapí a doručí balíček do 24 hodin. Což by znamenalo, že by vám teoreticky mohl dorazit balíček, který pošleme i ve čtvrtek před Vánoci v pátek! Ale prosíme, neriskujte to :)

Pokud necháváte dárky na úplně poslední chvíli, tohle je TA chvíle. Týden od 11. prosince do 15. prosince je fakt vaše poslední chvíle. Využijte ji!

Přes víkend, kdy se koná Dyzajn Market bude e-shop otevřený a vaše balíčky budeme balit přímo tam a budeme je dávat do krabice, aby se mohly společně pomuchlovat, než půjdou v pondělí 18. prosince k vám. Za ty ale ruku do ohně prostě nedáme. Každopádně vám přejeme hodně štěstí a budeme si přát, aby k vám dorazily včas :) Uděláme maximum.

Jste z Prahy? Zaklikněte si doručení přes kurýra DODO! Za 139 korun vám doručí balíček kamkoli po Praze. Jako bonus si můžete říct kam ho chcete doručit a v kolik hodin!

Štastný a veselý!

Lucie & Natalia

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *