Snažíme se, balíme jak můžeme, ale přesto se bojíme, že nejvíce objednávek přijde těsně před Vánoci. Prosíme – nedělejte to a objednejte si od nás dárky včas! :)

V tomto období chodíme na poštu 3x – 4x týdně a brzy začneme ručně rozesílat i podací čísla zásilek, abyste si mohli balíčky sledovat na tomhle webu. Číslo zásilky vám nepřijde rovnou s objednávkou, ale přijde v dalším e-mailu zvlášť během 1-3 dnů. Většinou jsou balíčky totiž uložené na poště a ta vám nedala výzvu do schránky.

Myslíme si, že do Dyzajn Marketu, který je 15. – 16. prosince vám balíčky přijdou 100%. Po něm budeme chodit na poštu opravdu denně, ale za dodání do Vánoc neručíme. Také se na Dyzajn Marketu mohou vyprodat nějaké věci, které nebude možné objednat. Loni chodily balíčky skvěle, většina za 24 hodin, ale nemůžeme na to spoléhat…

Pokud chcete mít klid v duši, prosíme, objednejte si vánoční dárky od nás do 14.12.2018!

Přes víkend, kdy se koná Dyzajn Market bude e-shop otevřený a vaše balíčky budeme balit přímo tam a budeme je dávat do krabice, aby se mohly společně pomuchlovat, než půjdou v pondělí 17. prosince k vám. Za ty ale ruku do ohně prostě nedáme. Každopádně vám přejeme hodně štěstí a budeme si přát, aby k vám dorazily včas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *