Chtěly bychom vám strašně poděkovat za to, že letos přemejšlíte o českých produktech od malých českých firem a podnikatelů. Tenhle rok je to pro nás pro všechny ještě o něco důležitější, než jindy. Jak udělat, abyste měli vánoční dárky včas, všechny a co neméně se stresovali?

OBJEDNEJTE SI JE VČAS.

Snažíme se, balíme jak můžeme, ale přesto se bojíme, že nejvíce objednávek přijde těsně před Vánoci. Prosíme – nedělejte to a objednejte si od nás dárky včas! :)

Už brzy začneme chodit na poštu 3x – 4x týdně. Letos jsme konečně vyřídily i Zásilkovnu, kterou využívá většina z vás.

Jak dlouho trvá, než balíček přijde?

Zásilkovna – podle toho, kdy má novou otevírací dobu. Většina výdejů je v běžných obchodech, které jsou zavřené. Zpravidla ale 2-5 dnů.
Česká pošta – balíčky zasíláme službou D+1, takže by měly být druhý den u vás. Na poštu ale nechodíme denně, takže pokud si jeden den něco objednáte, neznamená to, že vám druhý den balíček dorazí.
Kurýr Zásilkovny – paradoxně to vypadá, že kurýrovi to trvá nejdéle. Od 3 dnů do 7 dnů.

Myslíme si, že do Dyzajn Marketu Vánoce (snad bude!), který je 19. – 20. prosince 2020 vám balíčky přijdou 100%, pokud si je objednáte do 18.12. a Českou poštou. Po něm půjdeme na poštu už jen v pondělí 21. 12. a úterý 22. 12., ale za dodání do Vánoc neručíme. Také se na Dyzajn Marketu mohou vyprodat nějaké věci, které nebude možné objednat.

Pokud chcete mít klid v duši, prosíme, objednejte si vánoční dárky od nás do 16. prosince 2020.

Přes víkend, kdy se snad bude konat Dyzajn Market bude e-shop otevřený a vaše balíčky budeme balit přímo tam a budeme je dávat do krabice, aby se mohly společně pomuchlovat, než půjdou v pondělí 21. prosince k vám. Za ty ale ruku do ohně prostě nedáme. Každopádně vám přejeme hodně štěstí a budeme si přát, aby k vám dorazily včas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *